Çifte Kumrular Wedding

En Yeni Düğün Dekorasyon Trendleri!

 

Yılın Rengi: Şeftali Tüyü!

Dünya renk enstitüsü Pantone, her yıl modadan dekorasyona birçok alanda renk trendlerini belirliyor. Enstitü, 2024 yılının rengini, pembenin en tatlı tonlarından “Şeftali Tüyü” olarak açıkladı. Modern zarifliği yansıtan bir renk paleti sunan bu renk, bu sene düğünleri süsleyecek gibi duruyor! Şeftali tüyü rengini düğününde; davetiyeden çiçeklere, tüllerden masa örtüsüne kadar birçok alanda kullanabilirsin.

2024 düğün dekorasyon

Desenlerin Geri Dönüşü

Vintage esintiler, 2024 düğün trendleri arasında da kendini gösteriyor. Önceki senelerde eskitilmiş sandık, ankesörlü telefon ve megafonlar ile karşımıza çıkan vintage dekorasyon, bu sene yerini parlak renklere ve desenlere bırakıyor. Birbirinden renkli ve yaratıcı desenleri düğün dekorasyonunda ister masa örtülerinde ister davetiyelerinde kullanabilirsin. Çiçekli, geometrik veya retro desenler önündeki seçeneklerden sadece bazıları!

2024 düğün dekorasyon

Sürdürülebilir Düğünler Bu Sene De Çok Moda

Sorumlu bir ev sahipliğinin öneminin artması ile birlikte çiftler çevre dostu detaylarla süsledikleri düğünler yapmayı tercih ediyor. Bu da daha yeşil ve sürdürülebilir düğünlerin yapılması anlamına geliyor! Dekorasyonda havayı temizleyen bitkiler ve kurutulmuş çiçekler kullanılıyor. Kağıt pipetler ve bardaklar da plastik alternatiflerinin yerini alıyor. Fidanlar ve tohumlu ürünler ise popüler hediyelik seçenekleri arasında yer almaya devam ediyor! Dijital davetiyeleri tercih eden çiftlerin sayısı da gittikçe artıyor.

düğün dekorasyon

Konuk Defterlerine Yeni Soluk: Sesli Anılar

Bu özel günden hatıra kalacak, konukların en samimi dileklerini not düştükleri "konuk defterleri”, işitsel bir hal almaya bu sene de devam ediyor. Düğün davetlileri, konuk defterlerine notlar bırakmak yerine mekandaki vintage telefonları kullanarak sesli mesajlar kaydediyor. Sen de istediğin zaman bu mesajları dinleyip düğün gününü davetlilerinin hoş mesajlarıyla anımsayabiliyorsun!

düğün dekorasyon

Bir Gelinin En Yakın Arkadaşı: İnciler

Zamansız güzellikleri ile inciler, 2024 düğünlerine zarafet katmaya geliyor. Gelin makyajından manikürüne, takılardan davet alanına kadar her yerde kullanabileceğin inciler, düğüne şık bir atmosfer kazandıracak. Düğününde yaratıcı olabilir ve incileri; düğün pastası, buket ve masa süsü olarak kullanabilirsin.

düğün dekorasyon

Modası Geçmeyen Vintage Detaylar

Vintage dekor parçaları, birkaç senedir düğün dekorasyonlarının vazgeçilmezleri arasında geliyor. 2024 trendlerine baktığımızda ise bu parçaların detaylandığını görüyoruz. Örneğin; 80’ler temalı düğünlerde eğlenceli ve büyük gözlükler, 90’lar temalı düğünlerde ise birbirinden popüler plaklar ve kasetler yerini alıyor. “Ben aslında şu zamana aitim” diyorsan bu trendi düğün dekorasyonlarına taşımanı öneriyoruz!

düğün dekorasyon

Kalmalı Hafta Sonu Düğünleri

Düğününü birkaç günlük bir eğlenceye çevirmek ister misin? Otellerde gerçekleşen düğünlerde davetlilerinle üç günlük, özel bir deneyim oluşturabilirsin. Böylece birbirinden keyifli anılar sadece düğün günü değil, devamındaki iki günde de yaratılabilir. Otelde kalmalı hafta sonu düğünü yapmayı tercih eden çiftlerin sayısı 2024 yılında oldukça artacak gibi duruyor! 

düğün dekorasyon

2024 düğünlerinde hakim olacak organizasyon trendlerine değindik. Bu fikirleri hayata geçirmek için  şehrindeki düğün organizasyon firmaları ile iletişime geçebilir, hayalindeki düğün dekorasyonunu gerçeğe dönüştürebilirsin!

Çalışma Saatlerimiz: 10:00-22:00